פינות אוכל יוקרתיות

בכל בית מושם דגש מיוחד על פינת האוכל, וזאת משום שהוא מהווה חלל חברתי, לכל דבר ועניין. בפינת האוכל זוכים ליהנות מחברה מסבירת פנים וידידותית, נהנים ממאכלי גורמה. אך אי אפשר להתעלם מכך שפינת האוכל עשויה להיות חלל שממש נהנים לבלות בו. כל בעל בית, שנוטה לארח אצלו, יעיד על כך, כי סגנון האוכל נאמד בהרבה יותר מאשר מה יוגש בצלחת, או מי הם המוזמנים לארוחה. לעתים צריך לעשות שיקולים פרקטיים, יותר מלתכנן חדר או לבחור צבעים או בדים, וכלה באלמנטים אומנותיים ופונקציונליים. כשרוצים לייצר פינות אוכל יוקרתיות, יש לחשוב טוב, ולתכנן בקפידה את הצעדים מראש, ולכן אנו שמחים שהגעתם לפה. פה תקבלו את העובדות הכי חשובות על פינות האוכל היוקרתיות.

מה חשוב לדעת לפני בחירה של פינות אוכל יוקרתיות בסגנון מודרני?

חשוב לדעת, לפני הבחירה של פינות אוכל יוקרתיות בסגנון מודרני – מה בכלל מושך אתכם בסגנון המודרני בדיוק? פה זה המקום, שיש לתן קדימות לחשיבות העיצוב. בין אם אתם נמשכים לסגנון המינימליסטי, לשילוב של זכוכית ועץ, וכיוצא בזה. הווה אומר – כיסאות עם אמירה של התרסה בכוח המשיכה, או לחלופין אלמנטים כדוגמת פיסול, פורצי דרך, ייתנו לכם את האפקט הרצוי של פינת אוכל יוקרתית. חלק מעמודי התווך של סגנון זה, באים לידי ביטוי בעיצובים אייקוניים בכל ההיבט של צבעים, כאשר נהוג לבחור בצבעים בהירים, כמו גם בצבעים עזים, באותה הנשימה.

האם פינות אוכל יוקרתיות בסגנון מסורתי מומלצות יותר?

הבחירה של פינות אוכל יוקרתיות בסגנון מסורתי תלויה באיש איש וטעמו האישי. מה שמאפיין את הסגנון המסורתי מתבטא בריהוט עץ אקסקלוסיבי, שיש בו סוויטה שלמה של אוכל. ולשם הבהרה, נסביר. עסקינן אודות מזנון יוקרתי, כיסאות ושולחן תואמים, וכן ארונות מחרסינה, למשל. לשם העצמה, כדאי להכניס לסגנון זה גם נברשת מברזל יצוק או מקריסטל, והן פמוטים ייחודיים לקיר. ובעיקרון, השמיים הם הגבול.

מה ההמלצה לגבי רכישת פינות אוכל יוקרתיות דקורטיביות?

כשבאים לרכוש פינות אוכל יוקרתיות דקורטיביות, מושם דגש על סטייל בעל אמירה, שמלווה בעבודה עץ, שגולפו מתוך השקעה רבה של תשומת לב, כלי שולחן מוזהבים, ריפוד יוקרתי, כגון – ברוקדים, ונברשות סטייטמנט. ובאמירה שלנו דקורטיבי, אנו מתכוונים, כמובן לסגנון של תקופות לואי, רוקוקו או גותי.