מזרנים

יש מזרנים, ויש מזרנים היברידיים. יחי ההבדל הגדול. ולטובת מי, שמשום מה, עד עצם היום הזה לא שמע על צמד המלים מזרן היברידי, נספר, כי הם כבשו בסערה את חיי כולנו, בקצב ממש מסחרר, בשנים האחרון. השם שלהם מעיד על עצמם. הם מבצעים סינרגיה של קצף, ושל לטקס או ג'ל, ביחד עם מערכת של קפיצים פנימית. וזאת הסיבה, לא רק, שמזרנים אלו מספקים אף נוחות מרבית והן תמיכה שאין שניה לה. המשיכו לקרוא, ותגלו עולם ומלואו.

האם מזרנים היברידים יספקו לכם תמיכה מרבית?

בשל שכבות הקצף בחלק העליון של מזרנים היברידים, מסופקת תמיכה מרבית באיברי הגוף. למעשה, מזרון היברידי כביכול מחבק את הגוף של מי שישן פרקדן עליו. הם מתהדרים אף בקפיצי סליל ייחודיים, שבאמצעותם תוכלו לחוש הקלה מרבית מפני לחצים. כמו כן, המזרנים ההיברידים מפחיתים באופן ניכר את העברה של התנועה, מה שעמיתיהם, כמו למשל – המזרנים הקפיצים לא מסוגלים לעשות. הקפיצים שבמזרן ההיברידי יכולים לבודד תנועות, והן לשקוע לחלל שבו נמצא המשקל המקסימלי של המזרון ההיברידי. יתרה מזאת, השכבות העליונות של הקצף של המזרון ההיברידי מעוצבות בצורה כזאת אשר שואבת את כל העומס תוך כדי תנועה.

האם באמצעות מזרנים היברידים תסופק לכם תמיכה מקסימלית בגב?

למי מבינכם, שטרם יצא לו להתוודע לנוכחות של מזרנים היברידים, אנו שמחים להיות מבשרי טובות היום. מזרן היברידי בהחלט יכול לספק תמיכה מקסימלית בגב שלכם. הדבר נובע מן העובדה, כי למזרנים ההיברידים קיימת סינרגיה של כל מיני סוגים של קפיצים וקצף, מה שמאשר להם לספק המון תמיכה למפרקים ולגב, וזה ממש לא קשור לאיזה תנוחה אתם ישנים בלילה. השילוב שבין קפיץ פנימי ובין קצף אמון על יצירה של מערכת תמיכה שטרם נראתה עוד כדוגמתה. מדובר אודות האיזון האופטימלי שבין נינוחות רבה ובין תמיכה מרבית בגב. כמו כן, המזרנים ההיברידים אינם רכים מדי ואינם קשים מדי.

מה הקשר בין מזרנים היברידיים לבין שיפור הנשימה שלכם?

ישנו קשר בולט בין מזרנים היברידיים לבין שיפור הנשימה שלכם. בעוד מזרונים מסורתיים בעלי נטייה לשמור על חום הגוף, מה שבפועל גורם לכם להזעת יתר בשנת הלילה, ומקשה ליהנות מהשינה. על מנת שיהיה באפשרותכם ליהנות משנת לילה איכותית ורציפה, כדאי שתרכשו מזרון שיכול לווסת את הטמפרטורה שבו, וזאת משום שהוא יצליח באופן הזה לשמור על חום גוף נמוך ורצוי יותר.